Kurumsal

“Mozze Kumaş & Deri, 2014 yılında kumaş ve deri satış, pazarlama alanında faaliyet gösteren bir şirket olarak İstanbul’da kurulmuştur. Mozze Kumaş çalışma alanında yenilikçi, özel işlere imza atmaya başlamıştır. Özellikle geçmişte kumaş ve deri alanında faaliyet gösteren işletmelerde uzun yıllar yer almış alanında uzman ekibi sayesinde yakaladığı başarılardan dolayı adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.

Yeni kurulmuş bir şirket olmasına rağmen faaliyet dönemi içerisinde müşterilerine sağladığı ve sağlayacağı hizmetlerde daima kaliteli işler yapmayı ve inovatif bir şirket olmayı ilke edinmiş bir kuruluş olan Mozze Kumaş & Deri daima kaliteli işler yapan, sürekli yenilenen, hep daha iyiyi hedefleyen bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir”.

27 Yıllık Tecrübe…

Vizyon; “Sürekli yenilenen hep daha iyiyi hedefleyen işletme portföyünü ön planda tutarak sektörün lider markası olmak”.

Misyon; “Döşemelik Kumaş ve Deri sektöründe ihtiyadi çalışma prensibini benimsemiş ideal bir işletme yapısı oluşturmak, kaliteli, inovatif ve anında çözümler ile müşterisinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve ekonomik bir işletme perspektifi oluşturmak”.

Değerler; “Faaliyet alanında uzman, işletmenin vizyon ve misyon bilincini ilke edinmiş, işletmeyi en iyi şekilde temsil yeteneğine ve yeterli iş gücüne sahip çalışanlarımız DEĞERLERİMİZ’ dir”.